#1 2012-07-09 22:52:57

 blindu

ProGracz

Call me!
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 64
Punktów :   

Prośby o odbanowanie

W tym dziale każdy gracz który dostał bana może poprosić o odabanowanie.
Prosimy napisać kto zbanował , za co zbanował.
Dlaczego mielibyś cię odbanować ??
Nie ograniczajcię się do 2 zdań.
Pozdrawiam blindu


Gdy podpadnę lub źle do czegoś podejdę i nie zrobię tego tak jak powinno być ,DAJ -
Jeśli w czymś ci pomogłem , lub uważasz że dobrze spełniam swoje obowiązki. DAJ +

Offline

 

#2 2012-07-09 23:06:47

Dursom

Dupek

Zarejestrowany: 2012-07-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

Dursom czyli ja dostałem bana za cheatowanie.  Prosze o odbanowanie, gram na tym serverze długo i jakis ban mi zepsół zabawe. Reklamowałem server w szkole , zamierzam kupić vipa. Więc będę wspomagał pieniężnie.

Pozdrawiam Dursom

Offline

 

#3 2012-07-09 23:18:54

 blindu

ProGracz

Call me!
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 64
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

Sprawa Dursom'a


Odbanowanie rozpatrzono pyzytywnie przez blindu.
Odbanowuje cię ,ale masz jedno ostrzeżenie przy drugim otrzymasz perma.
Pozdrawiam blindu.
PS
Nie hackuj to się nie opłaca.

Ostatnio edytowany przez blindu (2012-07-10 21:17:40)


Gdy podpadnę lub źle do czegoś podejdę i nie zrobię tego tak jak powinno być ,DAJ -
Jeśli w czymś ci pomogłem , lub uważasz że dobrze spełniam swoje obowiązki. DAJ +

Offline

 

#4 2012-07-10 21:35:42

MisiekPL

Dupek

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

Proszę o odbanowanie za Heaty . I bardzo przepraszam bardzo mi na tym zależy żeby zostaćodbanowanym już dużo gram na tym serwerze i bardzo mi się gra na tym serverzę

Offline

 

#5 2012-07-11 13:54:22

 blindu

ProGracz

Call me!
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 64
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

To są cheaty jak już , ok dziś porozmawiam z administracją na twój temat i zobaczymy co da się zrobić..


Gdy podpadnę lub źle do czegoś podejdę i nie zrobię tego tak jak powinno być ,DAJ -
Jeśli w czymś ci pomogłem , lub uważasz że dobrze spełniam swoje obowiązki. DAJ +

Offline

 

#6 2012-07-11 21:52:50

 Alegron

Admin

Zarejestrowany: 2012-03-16
Posty: 7356
Punktów :   12 
WWW

Re: Prośby o odbanowanie

Misiek,zgoda odbanujemy cie,ale ogarnij z czitami ;p


s24.csrv.pl:34308
DAJ +

Offline

 

#7 2012-07-11 21:56:01

 blindu

ProGracz

Call me!
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 64
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

Sprawa MisiekPL


Zostajesz odbanowany kolejny będzię perm

Ostatnio edytowany przez blindu (2012-07-22 15:50:04)


Gdy podpadnę lub źle do czegoś podejdę i nie zrobię tego tak jak powinno być ,DAJ -
Jeśli w czymś ci pomogłem , lub uważasz że dobrze spełniam swoje obowiązki. DAJ +

Offline

 

#8 2012-07-22 15:56:29

QuIcKk

Gracz*

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 39
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

A więc było tak:

Kolega przyjechał do mnie na noc, i około 3 nad ranem ustawiliśmy blokadę na myszkę prawy i lewy przycisk aby farmić poziom farmera. ( jest to legalne bo inni admini z tego sobie nic nie robią ) ustawiliśmy sobie budzik 3h po czyli około 6. Wstajemy a tu ban: ( nodus ban ip za hacki )

Może mi ktoś wytłumaczyć oco chodzi i dlaczego dostałem bana?

Gralismy na koncie kolegi ( trup2000 )

On na swoim komputerze ma bannick a ja ip na swoim.

Ostatnio edytowany przez QuIcKk (2012-07-22 15:59:53)

Offline

 

#9 2012-07-22 16:44:26

 trup2000

Użytkownik**

Call me!
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

Chciał bym to potwierdzić  proszę o unbana

Offline

 

#10 2012-07-23 05:04:41

 blindu

ProGracz

Call me!
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 64
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

Więc potwierdzam że masz bana za nodusa. trup został zbanowany z mojej ręki został przyłapany na gorącym uczynku... A takie coś nazywa się botem , nodus jest teraz bardzo popularny dlatego wątpie w tą książkę. Sprawę oddaje Alegronowi.

wg mnie nodus i jeśli to prawdziwy nodus to QuIcKk ładnie się wkopał (strał się o moda)


Gdy podpadnę lub źle do czegoś podejdę i nie zrobię tego tak jak powinno być ,DAJ -
Jeśli w czymś ci pomogłem , lub uważasz że dobrze spełniam swoje obowiązki. DAJ +

Offline

 

#11 2012-07-23 11:22:56

QuIcKk

Gracz*

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 39
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

Sprawdź sam, a jest takie coś wgl w nodusie? Na gorącym uczynku. Zblokowaliśmy prawy i lewy przycisk i poszliśmy spać proste.

Na screenach mrczachy i szymona widać że nic nie mam, po co miałbym mieć hacki i zgłaszać kandydaturę o moda? To nie trzyma się kupy i nie ma najmniejszego sensu

Mogę ci to udowodnić ale w tej chwili nie mam jak albo poprostu sam zaklej taśmą prawy i lewy przycisk myszki i zobaczysz - jest efekt jak przy nodusie z tego co powiedziałeś a to nodusem nie jest

Chciałbym z kolegą unbana + dostaliśmy go nie słusznie. Serwer naprawdę bardzo nam się podoba i mamy już tam trochę itemków...

Ostatnio edytowany przez QuIcKk (2012-07-23 11:47:46)

Offline

 

#12 2012-07-23 23:30:46

 blindu

ProGracz

Call me!
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 64
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

OOOO bardzo ciekwae masz jedno nie dopatrzenie . Zakleić 2 przyciski czyli czynność powtórzy się raz i koniec!!!!
o ile mi wiadomo jednym przyciskiem możesz postawić przedmiot lub go niszczyć ,a wy robiliście obie te czynności na raz więc nie wciśniesz mi kitu że to nie był nodus .
Nie odbanuje. Nodus 100%

Ma czy nie ma sensu szukaj innej wymówki ;]

pozdrawiam blindu


Gdy podpadnę lub źle do czegoś podejdę i nie zrobię tego tak jak powinno być ,DAJ -
Jeśli w czymś ci pomogłem , lub uważasz że dobrze spełniam swoje obowiązki. DAJ +

Offline

 

#13 2012-07-24 12:49:35

QuIcKk

Gracz*

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 39
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

Nie powtórzy się raz.. widzę że nie sprawdzałeś.

Zrobiłeś ogromny błąd banując nas bez powodu. Może sprawdzisz? Zamiast odrazu mówić że to nodus?

Bo po tym co napisałeś nie sprawdziłeś.

Jaki miałbym zysk/korzyści kłamiąc? Jeśli mówie że tak jest to tak jest i mi sam nie wciskaj kitu że akcja będzie tylko jedna. Doprowadzasz mnie do nerwicy mówiąc że to nie działa. SPRAWDŹ A POTEM SPRAWDŹ CZY TO NODUS JAK MOŻNA NIE UMIEĆ ZAKLEIĆ DWÓCH PRZYCISKÓW?


Kopiąc, raczej ciągle trzyma się lewy tak? To ja nie wiem po co ty kopiesz blok wykopiesz jeden i puszczasz palec z myszki a po chwili znowu kładziesz i kopiesz drugi? Z tego co napisałeś moge być w takim założeniu i przekonaniu. Mam ci nakręcić filmik? Bo widać po tobie że tak wiadomej rzeczy o minecrafcie nie wiedzieć to poprostu żal się robi. Weź do ręki 50 trzciny około i przytrzymaj prawy i lewy na raz. Kolejność musi być.


o ile mi wiadomo jednym przyciskiem możesz postawić przedmiot lub go niszczyć ,a wy robiliście obie te czynności na raz więc nie wciśniesz mi kitu że to nie był nodus .

"O ile mi wiadomo jednym przyciskiem możesz postawić przedmiot lub go niszczyć, a wy robiliście obie te czynności na raz"

Źle ci wiadomo sprawdź a potem osądzaj..


Ma czy nie ma sensu szukaj innej wymówki ;]


Ciekawe, jak ty masz moda nie wiedząc o takiej prostej i oczywistej rzeczy w minecrafcie? za przeproszeniem..

Ostatnio edytowany przez QuIcKk (2012-07-24 12:59:49)

Offline

 

#14 2012-07-24 15:05:57

 blindu

ProGracz

Call me!
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 64
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

Dziecko stałeś w miejscu wykopywałeś 1 klocek ( trzcinę) i stawiałeś go , rozumiem gdyby to była normalna prędkość całość wykonywałeś dużo szybciej (jedna z opcji nodusa) na zlockowanych klawiszach to jest nie możliwe . Tak więc nie interesuje mnie tego sens widzę co zrobiłeś i przestań się odszczekiwać bez końca.

Chcesz być modem ,a nawet cytować nie umiesz?

Skończyłem z tobą przestań odpisywać w tym dziale!

pozdrawiam blindu


Gdy podpadnę lub źle do czegoś podejdę i nie zrobię tego tak jak powinno być ,DAJ -
Jeśli w czymś ci pomogłem , lub uważasz że dobrze spełniam swoje obowiązki. DAJ +

Offline

 

#15 2012-07-24 15:24:09

QuIcKk

Gracz*

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 39
Punktów :   

Re: Prośby o odbanowanie

Wiem że było szybciej. My również byliśmy zdziwieni..  Eh ciężko to wytłumaczyć.

Przy zblokowanych klawiszach da się to osiągnąć ale trzeba się natrudzić. To coś tak jakby turbo doładowanie. Robiliśmy z kolegą tak że przed zaklejeniem szukaliśmy dobrego przyspieszenia ( takie przyspieszenie można też uzyskać przy scinaniu liści przy spawnie nożyczkami ). Kolega klikał zmiennie i szukał odpowiedniego przyspieszenia. Kiedy na takie natrafił, poprostu zakleiłem myszkę. Jak ja mam ci to udowodnić?

Słuchaj, do takich kłamst to ja się nie dopuszczam z kolegą. Chyba wiesz czemu tak bardzo chcemy tego unbana, bo przecież nie jesteśmy winni a odpowiadamy za coś, co jest najgorsze czyli hackerstwo. Spróbuj, znajdź dobry moment, zobacz, oceń i zobaczysz. :-(

Podobno nodus maksymalizuje wszystkie opcje jakie da się osiągnąć w minecrafcie ( czyli da się je osiągnąć bez niego ) np; Najszybsze poruszanie ręką ( w naszym przypadku )
( bieg ten z potkiem ) itd.. Czytałem przed chwilą więc wiem.

Zrozum nas, ja nie lubię hackerów podobnie jak ty i mój kolega. Jak mamy ci to udowodnić, abyś uwierzył i zobaczył, że żadnych hacków nie mamy?

W obecnej chwili mam mody wgrane takie jak:

Mod loader, Reis minimap, Inwentory tweaks, Better dungeons

Więc nodus byłby w 100% nie kompaktybilny + nie lubię na hackach grać bo z tego nie ma ani zabawy, jak się kogoś zabije ani też uśmiechu, bo co fajnego w tym, że zabiło się gracza nie uczciwie - nic. Proszę cię zrozum nas i zrób tak jak ci powiedziałem w tekscie wyżej. Zobacz, oceń a potem osądzaj :-( Fajny serwer a nie słuszny ban psuje zabawę.

Ostatnio edytowany przez QuIcKk (2012-07-24 15:40:53)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plLakierobejca woskowa