#1 2012-07-21 11:01:47

QuIcKk

Gracz*

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 39
Punktów :   

[QuIcKk] Podanie na Moderatora

Witam serdecznie całą administrację i graczy przeglądający ten post w obecnej chwili.




Coś o sobie.



W grze noszę nick QuIcKk w normalnym świecie Mateusz. Lat mam 13. Interesuje się mechaniką, kosmosem ? i informatyką. Lubię też pójść z tatą na ryby hehe.


Ja z mc.



W minecrafta gram od 1.8 czyli około rok. Znam się i wydaje mi się że wiem troche więcej niż przeciętny minecraftowiec. Na samym początku gra nie ciągnęła mnie głównie z grafiki. Ale po późniejszym czasie zrozumiałem, że gdyby byłaby inna nie miałaby ta gra najmniejszego sensu. Tak samo jak by były koła.

Co do serwerów.

Byłem administratorem a nawet operatorem pewnego serwera i nie było na mnie żadnych skarg. Posiadałem również serwer ( tak jak wy z csrv ) więc znam się trochę na komendach jak i również na pluginach.

Czemu lub z jakiej okazji postanowiłem zostać moderatorem?



Kiedy nie ma administratorów na serwerze jest chaos, bałagan, reklamy, przekleństwa, gigantyczny spam...  itd. Nie da się grać, trzeba minimalizować okno na najmniejsze bo czat praktycznie pół ekraniu zasłania. Chyba ani razu nie było tak, że o godzinie 15 cisza na chacie.Nie jednokrotnie widziałem cheaterów takich jak MrCzacha i Szymon1. Chciałbym zapobiec tym cheaterom, bo inni grają normalnie, a cheaterzy uniemożliwiają grę.

Kontakt?



Skype Jest
GG Było ale się znowu skasowało konto.

Na zakończenie



Pisząc to podanie pomagam sobie, akceptując je pomagacie mi. Ja pomagam innym, będę próbował zwalczać cheaterów.

Ostatnio edytowany przez QuIcKk (2012-07-21 11:11:24)

Offline

 

#2 2012-07-22 00:28:24

 blindu

ProGracz

Call me!
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 64
Punktów :   

Re: [QuIcKk] Podanie na Moderatora

Moderacja jest już obsadzona ;]
Nie to że jakiś hate lub coś..
Podanie mi się podoba.
Przechodząc do problemów , tak ogólnie to ja byłem 24/7 lecz pięknego 13.07.2012 mój monitor od kompa padł.
Na spam będzie plugin . Administracja jest online dość często poza tym są wakacje i to główny powód nie obecności adminów . Ja skołuje monitor i server będzie elegancki.
Ustalone przez Administracje 1 mod na servie .
pozdrawiam blindu


Gdy podpadnę lub źle do czegoś podejdę i nie zrobię tego tak jak powinno być ,DAJ -
Jeśli w czymś ci pomogłem , lub uważasz że dobrze spełniam swoje obowiązki. DAJ +

Offline

 

#3 2012-07-27 19:10:55

 trup2000

Użytkownik**

Call me!
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: [QuIcKk] Podanie na Moderatora

ale może być taki zapasowy

Offline

 

#4 2012-07-30 10:44:52

 Dziwak123xx

Gracz*

Skąd: Tuchola Kujawsko-Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-07-28
Posty: 37
Punktów :   -1 

Re: [QuIcKk] Podanie na Moderatora

Dac mu moda

Offline

 

#5 2012-07-30 10:46:00

 Dziwak123xx

Gracz*

Skąd: Tuchola Kujawsko-Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-07-28
Posty: 37
Punktów :   -1 

Re: [QuIcKk] Podanie na Moderatora

:PGralem z nim on jest fajny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plLakierobejca woskowa