#1 2013-07-28 10:14:07

hqSparx

Dupek

Zarejestrowany: 2013-07-28
Posty: 1
Punktów :   

Podanie o moderatora.

Siemaa, jestem hqSparx i chciałbym się postarać o moda na serwie. Na serwerze gram już dosyć długo ( gram tylko w nocy ) Dlatego też możecie mnie nie wiydywać po południu. Ale nie ważne, rzecz w tym że chciałbym się załapać na moderatora. Jeśli nie wiesz, miałem kiedyłdyś dosyć duży serwer ( na modach ) tak mi się wydaje, że byłem dobrym Adminem. Troszkę o mnie : Mam 16 lat, a na imię mam Patryk, lubię grać za równo w Lola jak i w minecrafta. Niee lubie chodzić do szkoły ^^ Tak jak Ty Moje zainteresowania? : Informatyk/programista. coś co kocham. Myślę że jak zapytasz kogoś ze swoich graczy czy zna "hqSparx'a" to chodź 1/20 odpowie Ci, że zna. Posiadam ts żeby nie było. Mam dobry kontakt z graczami. Co mogę robić na serwerze? Więc tak, nie śpię w nocy bo śpię w dzień, a jak zauważyłem czasami parę osób gra na serwie, więc mogę ich troszkę pośledzić
Ale jak już dostane moderatora postaram się grać kiedy tylko będę mógł. Na pewno zaprosze moich kumpli na serwer.. Polecam się. Do usłyszenia.

Ostatnio edytowany przez hqSparx (2013-07-28 10:15:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki purmo wrocław Papugi nimfy rozmnażanie blaty betonowe do kuchni