#1 2012-06-09 10:00:11

 Razor

Super No-Life

Zarejestrowany: 2012-03-25
Posty: 75
Punktów :   -3 

Areny (2) - Mob + PvP

Witam, to bardziej do Alegrona, ale jak ktoś mnie poprze to się uciesze
Chodzi o wybudowanie 2 aren - 1 do Mob-ów(mogę się tym zająć (konfiguracja spawnerow na odpowiednie i budową(albo podstawieniem pod nos Alegronowi gotowego pluginu tylko zbudował odpowiednie miejsce)))
2 do PvP mam ciekawy pomysł (chodzi o wyglad ale Alegron musiał by mi pomoc w 2 rzeczach nie bede mowil w jakich bo nie chce misie pisac napisze jak Alegron sie zgodzi.
Teraz + i - obydwóch budynków.

+ Mob - może być taka tylko po exp ale może być taka bez expa tylko, ze dostajesz na przykład enchant table(z pluginem) jak z pluginem, to gracze mogli by upiekrzyc swoja gildie np a bez plugina to, było by przynajmniej myślę, ze fajnie bo gracze by nie musieli godzinami bić się z mobami aby wbić 5 lvl i jeszcze narażać się na graczy innych.
- Mob gracze by mieli wszystkie mobki pod nosem (chociaż może, i to +) możliwe, że w następnym update enchant będzie tylko max 30 lvl to gracze se dadzą rade zrobić pro eq wiec arena będzie tylko śmiecić mobów arena

+PvP przytoczę przykład na sobie: ide ide, zabija mnie ktoś, mówię dawaj na pvp on odpowiada, że ma za cenne eq (bo  owszem było to cenne) więc próbuję zabić kogoś innego i zapomnieć o tamtych rzeczach nagle zaczyna mnie bić tamten gość i mam pól serc jeb go i leci na spawn (odrzut 2 ja jego) potem chce z nim na pvp jak odważył się wyjść za spawn to od razu uciekał i tak oto straciłem moje eq... Następne zbudowałem sobie wieżyczkę 3 x 3 x 3 i zacząłem strzelać wszyscy się bali podejść a zaczeli pisać "wychodz thuzu" jak wychodziłem to uciekali za kreskę jakby powstała arena to nie było by problemu ażeby bić się z graczami i, nie było by rozpaczliwego uciekania tylko coś z lognieciem by trzeba było zrobić...
-PvP chyba nie widzę, jak jakiś jest to proszę napisać.


Ps
po 1 mikpio ostatnio dawał zbr i miecze oraz sawnował moby graczą a jak coś zaczełem robić to mnie kicknoł (zablokowałem sciane i nie mół zamurować)
po 2 czy Arcisin ma bana i za co? (nie wchodził na serva i nawet nie wiedział)
po 3 proszę Alegrona o odp do aren tak czy nie
po 4 ku*wa
po 5 kto za niech napisze "za" kto chce coś dodać niech napisze po niżej
po 6 pisałem to o 01:14 ale wysyłam dopiero teraz bo zasnełem
po 7 odpowiedz, też na ps 1 i ps 2
po 8 z góry dziękuje
po 9 narka


Mam bana na ip za? Czekam na unban!
Startuję na moderatora gry, jeżeli możesz wspomóż mnie mówiąc miłe słówko o mnie Alegronowi.
"Chodząca Wikipedia Minecrafta" /Koledzy o mnie.
Proszę o negacjie - na 0 ponieważ te minusy są spowodowane "chamstwem".

Offline

 

#2 2012-06-09 14:35:42

 Alegron

Admin

Zarejestrowany: 2012-03-16
Posty: 7356
Punktów :   12 
WWW

Re: Areny (2) - Mob + PvP

Glownie skupilem sie na tym
po 1 mikpio ostatnio dawał zbr i miecze oraz sawnował moby graczą a jak coś zaczełem robić to mnie kicknoł (zablokowałem sciane i nie mół zamurować)
Bo to ciota jest xd
po 2 czy Arcisin ma bana i za co? (nie wchodził na serva i nawet nie wiedział)
nie ma bana
po 3 proszę Alegrona o odp do aren tak czy nie
nie bo to nie fb
po 4 ku*wa
masz za to -


s24.csrv.pl:34308
DAJ +

Offline

 

#3 2012-06-10 09:50:51

 Razor

Super No-Life

Zarejestrowany: 2012-03-25
Posty: 75
Punktów :   -3 

Re: Areny (2) - Mob + PvP

a ty masz - za 7 lat


Mam bana na ip za? Czekam na unban!
Startuję na moderatora gry, jeżeli możesz wspomóż mnie mówiąc miłe słówko o mnie Alegronowi.
"Chodząca Wikipedia Minecrafta" /Koledzy o mnie.
Proszę o negacjie - na 0 ponieważ te minusy są spowodowane "chamstwem".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPizza Poznań www